Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Aplinkos ministerija spartina žingsnius vadybos sistemai LEAN įdiegti

2018-10-08Aplinkos ministerijos ir jos struktūrinių padalinių vadovų posėdis praėjusį penktadienį buvo skirtas aptarti, kaip sekasi diegti šiuolaikinės vadybos sistemos LEAN metodus. Pagrindinis šių metodų tikslas – optimizuoti vidaus procesus ir sukurti didžiausią vertę su mažiausiai išteklių.

Aplinkos ministerija yra viena pirmųjų, įgyvendinančių Vyriausybės projektą LEAN metodams įdiegti visose ministerijose ir Vyriausybės kanceliarijoje. Ji LEAN pradėjo taikyti praėjusią gegužę. Vasarą ministerijos struktūriniai padaliniai ėmėsi iš esmės peržiūrėti savo veiklos stebėsenos metodus.

Per vadovybės posėdį buvo aptarta nauja struktūrinių padalinių veiklos rodiklių sistema ir tolesni veiksmai ministerijoje diegiant LEAN. Artimiausiu metu numatoma sukurti užduočių valdymo sistemą, kuri padaliniams padės geriau planuoti veiklą ir numatyti jos prioritetus, pasiekti išsikeltų tikslų ir rodiklių. Po to planuojama nuodugniai peržiūrėti vidinius procesus ir išsiaiškinti veiklos „nuostolius“ – vertės nekuriančius, nebūtinus veiksmus.

Posėdžio dalyviams buvo surengti ir praktiniai užduočių valdymo užsiėmimai, remiantis realiomis, kasdienėje veikloje kylančiomis problemomis. Be to, Vyriausybės kanceliarijos projektų vadovas Karolis Navickas juos supažindino su Aplinkos ministerijos užduočių planavimo ir valdymo standartu. Šis standartas artimiausiu metu bus pristatytas ir visam ministerijos kolektyvui.

Ryšių su visuomene skyrius

2018-10-08