Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Aplinkos ministeriją palieka viceministras Dalius Krinickas

2018-07-11Aplinkos ministro Kęstučio Navicko komandą palieka viceministras Dalius Krinickas. Jis buvo atsakingas už atliekų tvarkymo, vandenų ir taršos prevencijos sektorius. K. Navickas sako, kad kuruotose srityse viceministras yra sukaupęs daug vertingos patirties, priekaištų ministras dėl jo darbo neturi.

„Šiandien patvirtinau D. Krinicko asmeninį apsisprendimą. Tokio pareigūno su ilgamete institucine atmintimi pasitraukimas – nemaža netektis ministerijai. Esu dėkingas už jo pastangas vadovaujant sudėtingoms aplinkos sektoriaus sritims. Vertinu D. Krinicko indėlį valstybinei aplinkos apsaugos kontrolei stiprinti, atliekų tvarkymo sistemai skaidrinti. Linkiu jam kuo didžiausios sėkmės naujoje veikloje“, – sako aplinkos ministras.   

Aplinkos ministerijoje Dalius Krinickas dirba nuo 2004-ųjų. Prieš tapdamas viceministru, jis buvo Atliekų departamento direktoriumi, dar prieš tai penkerius metus vadovavo Vandenų departamentui. Paskutinė viceministro darbo diena ministerijoje – liepos 20-oji.

Ryšių su visuomene skyrius

2018-07-11