Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Seminaras apie galimybes gauti ES paramą oro taršai žemės ūkyje valdyti

2018-04-09Kitą pirmadienį, balandžio 16 d., 10 val. Aplinkos ministerija kviečia į seminarą „LIFE finansavimas oro taršos valdymui žemės ūkyje“. Jis vyks ministerijos 506 salėje.

Šis seminaras skirtas supažindinti su galimybėmis žemės ūkio sektoriuje taikyti inovatyvius būdus ir priemones oro taršai valdyti pasinaudojant ES LIFE programos lėšomis. Jo dalyviai sužinos apie projektų finansavimo galimybes, paraiškų rengimą ir kt. Ketinantieji dalyvauti turėtų užsiregistruoti iki balandžio 11 d. Informacijos apie registraciją galima gauti tel. 8 5 278 7340 arba el. paštu info@lifeprojektai.lt.

Seminaro metu, kaip numato jo darbotvarkė, bus kalbama apie Lietuvos aplinkos oro taršą ir prievolę ją mažinti, šios taršos poveikį sveikatai, LIFE programos finansavimą aplinkosaugos prioritetams žemės ūkyje, nacionalinę į aplinkos orą išmetamo teršalų kiekio apskaitą ir kt.

Šį seminarą organizuoja Aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūros vykdomas projektas „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“. LIFE programa finansuoja ES aplinkosaugos ir klimato politikos prioritetus įgyvendinančius geriausios praktikos, parodomuosius ir bandomuosius projektus. Ji remia projektus, skirtus mažinti žemės ūkio sektoriuje išmetamų amoniako ir kietųjų dalelių kiekį.

Ryšių su visuomene skyrius

2018-04-09