Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Ženevoje – apie JT darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimą

2018-03-05



Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos (JT EEK) sukviestame darniam vystymuisi skirtame regioniniame forume, kuris vyko praėjusią savaitę Ženevoje, Lietuva pristatė savo veiksmus, siekiant JT darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 m. keliamų tikslų.

Buvo pabrėžtas tvirtas mūsų šalies pasiryžimas įgyvendinti Paryžiaus klimato susitarimą ir planus mažinti klimato kaitos poveikį, vis plačiau naudojant atsinaujinančios energijos šaltinius ir taikant energinį efektyvumą didinančias priemones, tarp jų ir senų daugiabučių namų modernizavimą. Forumo dalyviai buvo supažindinti ir su atnaujinta Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo sistema, kuria siekiama didinti besivystančioms šalims teikiamos paramos veiksmingumą.

Šio forumo išvakarėse buvo surengtas JT EEK regiono valstybių atstovų susitikimas. Jam pirmininkavo Lietuvos delegacijos narys, Aplinkos ministerijos Ekonomikos ir tarptautinių ryšių departamento Strateginio planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Deividas Čėsnas. Per susitikimą valstybės, planuojančios pristatyti nacionalines JT darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimo ataskaitas JT Aukšto lygio politiniame forume, kuris vyks Niujorke š. m. liepą, aptarė su šių ataskaitų rengimu ir pristatymu susijusius klausimus, pasidalijo gerąja patirtimi ir išsakė savo pastabas JT sekretoriatui.

Viešųjų ryšių skyrius

2018-03-05