Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Ministerijoje – valstybės pažinimo pamoka moksleiviams

2017-12-04Šiandien Aplinkos ministerijoje apsilankė apie 120 moksleivių – nacionalinio projekto „Pažink valstybę“ dalyvių.

Šis projektas skirtas sudaryti galimybę 11-16 metų vaikams iš įvairių šalies regionų susipažinti su vietos ir centrinės valdžios veikla, sprendžiamomis problemomis ir pagal galimybes įsitraukti jas sprendžiant savo gyvenamojoje vietovėje. Per pirmąjį etapą projekte dalyvaujančių 60 šalies mokyklų moksleiviai lankėsi pasirinktoje vietos valdžios institucijoje. Antrasis etapas – apsilankymai centrinėse valstybės institucijose, kur vaikai ne tik susipažįsta su vykdomosios valdžios darbu, bet ir pristato regionuose įgytą savo patirtį.

Į valstybės pažinimo pamoką Aplinkos ministerijoje atvyko septynių mokyklų moksleiviai, pasirinkę vandenų apsaugos ir atliekų tvarkymo problemas. Atliekų tvarkymas ir vandens apsauga, pasak renginyje dalyvavusio viceministro Daliaus Krinicko, yra labiausiai susijusios aplinkos apsaugos sritys.

Su savo atliktais darbais šioje srityje supažindino Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijos, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos, Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos, Vilkaviškio rajono Vištyčio Petro Kriaučiūno mokyklos-daugiafunkcinio centro, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos ir Visagino „Draugystės“ progimnazijos moksleiviai. Jų pranešimus komentavo ir į klausimus atsakyti padėjo ministerijos Vandenų ir Atliekų departamentų specialistai.

Projektą „Pažink valstybę“ organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Valstybės pažinimo centras.

Viešųjų ryšių skyrius

2017-12-04