Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Konferencija klimato kaitos klausimais

2014-01-30


Asociatyvi nuotr.
BFL nuotr.

Vasario 6 d. Aplinkos ministerijoje vyks konferencija, kurioje bus aptartos klimato kaitos keliamos grėsmės ir institucijų vaidmuo formuojant ir įgyvendinant klimato kaitos valdymo politiką.

Konferencijos tikslas – didinti valstybės ir savivaldos institucijų, visuomenės informuotumą apie klimato kaitą ir šio reiškinio sukeliamą neigiamą poveikį ūkio sektoriams (pramonė, energetika, transportas, žemės ūkis, vandens ištekliai, miškų ūkis), ekosistemoms, bioįvairovei ir visuomenės sveikatai.

Joje taip pat bus apžvelgti Lietuvoje vykstantys klimato kaitos pokyčiai, pristatyta ES klimato ir energetikos politika iki 2030 m. ir aptarta Lietuvos pozicija dėl šios politikos.

Konferencijoje bus aptarti Lietuvos Respublikos valstybės institucijų įgyvendinami ir rengiami sektoriniai su klimato kaitos švelninimu ir prisitaikymu prie klimato kaitos padarinių susiję politikos dokumentai, įgyvendinami veiksmai, identifikuotos naujos probleminės sritys, kuriose būtina imtis klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo prie klimato kaitos veiksmų.                 

Konferencijoje valstybės ir savivaldybių, mokslo institucijų, pramonės, nevyriausybinių organizacijų atstovai sužinos apie naujausius tarptautinius ir Lietuvos klimato kaitos srities mokslinius tyrimus, klimato kaitos poveikio keliamas grėsmes.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite čia. Dėl dalyvavimo konferencijoje kreipkitės į Klimato kaitos politikos skyrių tel. 8 706 63270.

Visuomenės informavimo skyrius

2014-01-30


Priedai: