Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Šiemetinis urbanistinis forumas kviečiamas Kaune

2013-10-09
Šiemet tradicinis Lietuvos urbanistinis forumas kviečiamas spalio 25 dieną. Jis bus surengtas Kaune, Žalgirio arenos mažajame amfiteatre (Karaliaus Mindaugo pr. 50). Kaip sakė Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento direktorius Marius Narmontas, šis, jau septintasis, forumas vyks Kauno architektūros festivalio „KAFe 2013“ metu (išsamiau apie festivalį – www.kafe2013.lt). Pagrindinė jo tema – miestas ir vanduo.

VII urbanistikos forumą Aplinkos ministerija organizuoja kartu su Kauno technologijos universitetu. Tarp renginio partnerių – Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos architektų sąjunga, Lietuvos statybininkų asociacija, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga. Su forumo programa galima susipažinti tinklalapyje ČIA.

Į forumą kviečiami su architektūra ir urbanistika susijusių valstybės ir savivaldybių institucijų tarnautojai, architektai, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto ir statybos specialistai, projektuotojai. Norintieji jame dalyvauti turėtų iki spalio 23 d. apie tai pranešti el. paštu kat0903 @ktu.lt.

Forumo pranešimus planuojama išleisti specialiu recenzuotu leidiniu. Jų autoriai savo tekstus turi parengti ir atsiųsti iki spalio 20 d. el. paštu kat0903 @ktu.lt

Visuomenės informavimo skyrius

2013-10-09