Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Bus pristatyta naujoji elektroninė aplinkosaugos leidimų informacinė sistema

2012-03-27BFL nuotr.
Penktadienį, kovo 30 d., 11 val. Aplinkos ministerijos Didžiojoje salėje organizuojamas informacinis seminaras naujajai elektroninei aplinkosaugos leidimų informacinei sistemai (ALIS) pristatyti. Kadangi vietų skaičius ribotas, norintieji jame dalyvauti prašomi registruotis iki kovo 28 dienos tel. (8~5) 233 0197 arba el. paštu konferencijos@tpi.lt.

Naudodamiesi ALIS, fiziniai ir juridiniai asmenys galės elektroniniu būdu pateikti prašymus 17 rūšių aplinkosauginiams leidimams gauti ir su prašymu susijusius dokumentus, taip pat sumokėti už išduotus leidimus, jeigu yra nustatyta valstybės ar kita rinkliava, ir juos gauti. Šios informacinės sistemos internetinis adresas – http://alis.am.lt.

Kaip, naudojantis ALIS, bus išduodami su žūkle susiję leidimai, seminaro dalyviams papasakos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos skyriaus viršininkas Sigitas Mikėnas. Su leidimų įvežti į Lietuvą ar išvežti iš jos laukinius gyvūnus ir saugomų rūšių laukinius augalus ar prekiauti jais išdavimu supažindins Aplinkos apsaugos agentūros (AAA) Gyvūnijos naudojimo kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Darius Mikelaitis, su leidimų kirsti mišką išdavimu – Miškų departamento Miškininkystės skyriaus vyriausiasis specialistas Zbignev Glazko, su Taršos integruotos prevencijos kontrolės leidimų išdavimo procedūromis – Vilniaus RAAD‘o Taršos prevencijos skyriaus vedėjo pavaduotojas Tomas Kasperovičius, su leidimų tirti žemės gelmes ir leidimų naudoti naudingųjų iškasenų (išskyrus angliavandenilius), požeminio pramoninio bei mineralinio vandens išteklius ir žemės gelmių ertmes išdavimu – Lietuvos geologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos Žemės gelmių skyriaus vedėjas Vytautas Antanas Januška, su pavojingų atliekų tvarkymo licencijų išdavimu – AAA Atliekų ir užterštų teritorijų tvarkymo kontrolės skyriaus vedėja Marija Lippa, su leidimų atlikti aplinkos ir taršos šaltinių išmetamų teršalų tyrimus išdavimu – AAA Aplinkos tyrimų departamento direktorius Bronislavas Giedraitis. Seminarą numatoma baigti 15.20 val.

Aplinkos ministerijos informacija, tel. 266 3660
2012-03-27